Розрахувати гідропривід

Продовжувач тиску для ручного гідророзподільника Р40, Z50 (1/2")

Артикул: MI0003448

Продовжувач тиску С2-G1/2 для гідророзподільника Р40

Продовжувач тиску С2-G1/2 для Р40 болгарського виробника Badestnost.. Застосовується для послідовного з'єднання 2-х гідророзподільників Р40. Моноблочні розподільники мають максимально 6 секцій, а якщо необхідно виконати, наприклад, 9 операцій тоді варто використовувати продовжувач тиску.

  • Тип контролю золотника: без фіксації, з фіксацією, плаваючий золотник
  • Різьба: 1/2"

Badestnost була заснована у 1902 році як промислове металообробне підприємство. Вона є одним із перших представників індустрії, що розвивається в Болгарії на початку 20 століття. З 1978 р. вона спеціалізується на виробництві гідравлічних розподільників та гідравлічних компонентів. Продукція відома на ринках континентів. Понад 80% продукції експортується за межі країни. Компанія постачає гідравлічне обладнання дистриб'юторам та сервісним центрам у Європі, Південній та Північній Америці, Близькому Сході, Австралії та Новій Зеландії.

Де купити продовжувач тиску С2-G1/2 для Р40 для гідравліки?

Купити продовжувач тиску С2-G1/2 для гідророзподільника Р40 рекомендуємо в українській компанії "ГІДРО-ГІД". Ми детально знаємо про кожну деталь та надаємо інженерний супровід у питаннях гідравліки. Пишаємося професіоналізмом наших працівників та якістю продукції, що постачається нашим клієнтам.

Щоб оформити замовлення, звертайтесь за номерами, які представлені на нашому сайті, або натискайте "Кнопку зв'язку" та наші спеціалісти передзвонять у зручний для Вас час.

Основні характеристики
  • Пропускна здатність, л/хв 100
Відгуків поки що немає
Залиште Ваш відгук