Розрахувати гідропривід

Маслостанції

20 40 60
Ціну уточнюйте
Під замовлення Термін поставки - тижні
Уточнити ціну
Ціну уточнюйте
Під замовлення Термін поставки - тижні
Уточнити ціну
Ціну уточнюйте
Під замовлення Термін поставки - тижні
Уточнити ціну

Будь-яка гідравлічна система складається з декількох основних елементів, базовим з яких є маслостанція, від роботи якої залежить функціонування всіх інших компонентів.

Роль маслостанції у гідравлічних системах

Гідравлічні масляні системи працюють за рахунок передачі енергії робочої рідини від одних елементів гідросистеми до інших, перетворюючи таким чином цю енергію в механічний рух виконавчих гідроапаратів.

У гідросистемі маслостанція виконує функцію накопичення масла (гідробак), розміщення гідравлічних елементів (насосно-моторний агрегат, гідравлічна плита з апаратурою, запобіжний клапан, фільтр, манометр, тощо). Гідробак який являється її компонентом, забезпечує зберігання робочої рідини, її фільтрацію та охолодження. Найчастіше також розташований на баку насосний агрегат, який дає змогу забезпечувати подачу робочої рідини від насосу до інших елементів гідросистеми. Також встановлюють запобіжний клапан, який обмежує максимальний тиск в гідросистемі та манометр для контролю робочого тиску.

Використання маслостанцій та гідравлічних систем, гідроприводів у багатьох механізмах дозволяє отримати високий ККД, компактність, великі зусилля на виході та інші переваги перед іншими типами приводів.

Типи маслостанцій

Маслостанції по типу керування робочими гідравлічними елементами поділяються на 3 основні типи:

  • З електричним керуванням. Для приводу насосу використовується електродвигун (в основному 380В, 220В, 24В, 12 В), для інших гідравлічних елементів застосовується керування за допомогою електричного сигналу (найчастіше 220В, 110В, 24В, 12В).
  • З електричним керуванням. Використовуються в усіх сферах промисловості, мобільної техніки. Ручне (механічне) керування гідроапаратами маслостанції розповсюджене в мобільній техніці, де присутній гідророзподільник з ручним керуванням. На деяких гідроагрегатах встановлюється основний або додатковий ручний насос.
  • Механічне керування. Дозволяє спростити гідросистему та часто використовується в гідросистемах автомобільної техніки, де привод насосу забезпечується за рахунок двигуна автомобіля. Менш розповсюдженими є маслостанції з пневматичним керуванням, яке працює за рахунок використання гідроелементів з пневмоприводом від подачі повітря під тиском. Для привода насоса використовується пневмомотор. Вони використовуються в вибухо- та пожежонебезпечних умовах.

Важливо для конкретного застосування здійснити правильний вибір типу маслостанції, це забезпечить в подальшому надійну роботу гідравлічної системи та обладнання в цілому.

Рекомендації щодо вибору маслостанції

При виборі маслостанції для гідравлічної системи треба заздалегідь пропрацювати схему її роботи. Важливо прорахувати місце розташування гідронасосу, якщо немає прив’язки до розташування приводу.

Головним моментом при комплектації насосним агрегатом являється розрахунок витрати насосу та максимального тиску в гідросистемі. Від витрати насосу (л/хв) залежить вибір об`єму гідробаку (зазвичай обирається об`єм рівний 3-хвилинній витраті насосу, цього в багатьох випадках вистачає для пасивного охолодження робочої рідини). Тип керування гідроапаратурою залежить від наявності та умов експлуатації обладнання.

Переваги покупки маслостанцій в «СКР-Гідравліка»

Купити нову гідравлічну якісну маслостанцію в Україні недорого та за найвигіднішою ціною варто в компанії «СКР-Гідравліка», зручне замовлення онлайн і швидка доставка дозволяє задовільнити потреби найвибагливішого клієнта. Завдяки цьому, а також багаторічному досвіду та професійній команді, наша компанія є лідером серед виробників та постачальників гідравлічного обладнання.

Гідравлічні станції від компанії «СКР-Гідравліка» комплектуються гідроапаратурою широкого асортименту різних виробників та моделей, це дозволяє забезпечити максимальне поєднання якості та технологічності при виробництві маслостанцій.

Конкурентну вартість масляної станції забезпечує налагоджений цикл виробництва та опрацьована до дрібних деталей конструкція, підкріплена роботою досвідчених інженерів та технічних спеціалістів компанії «СКР-Гідравліка», які в будь-який момент готові надати оптимальне вирішення питання клієнта.

Пам’ятайте! Якісний та відповідний підбір, проектування та виготовлення гідростанцій залежить від багатьох факторів. Компанія «СКР-Гідравліка» забезпечує повний цикл виробництва гідроагрегатів під потреби клієнта починаючи з проектних, конструкторських робіт з ЗD моделюванням, виготовленням і закінчуючи доставкою готової якісної продукції на завершальному етапі.