Розрахувати гідропривід

Гідророзподілювачі з електромагнітним керуванням

20 40 60
Топ
 • Виробник: Atos
 • Тип: Електромагнітні
 • Пропускна здатність, л/хв: 300, від 201
 • Максимальний робочий тиск, Бар: від 315
 • Тип корпуса: Плитного монтажу
 • Напруга живлення, Вольт: 12, ДУ 16
 • Кількість секцій: Одна
 • Кількість котушок: 2 (двухмагнітний)
Ціну уточнюйте
Під замовлення Термін поставки - 8 тижнів
Уточнити ціну
 • Виробник: Atos
 • Тип: Електромагнітні
 • Пропускна здатність, л/хв: 100, До 40
 • Максимальний робочий тиск, Бар: до 315
 • Тип корпуса: Плитного монтажу
 • Діаметр умовного проходу: ДУ 6, 24
 • Кількість секцій: Одна
 • Кількість котушок: 2 (двухмагнітний)
Ціну уточнюйте
Під замовлення Термін поставки - тижні
Уточнити ціну

Гідророзподільник з електромагнітним керуванням – пристрій гідравлічних систем, що керує потоком робочої олії. Ця техніка оснащена електромагнітами, які відкривають і закривають порти входу та виходу робочого середовища. Гідравлічний розподільник з електромагнітним управлінням широко застосовується в промисловості, будівництві, сільському господарстві, автомобілебудуванні та вантажопідйомній техніці. Купити новий електричний гідророзподільник за прийнятною ціною можна в інтернет-магазині «СКР-Гідравліка».

Принцип роботи гідророзподільників з електромагнітним керуванням

Електро гідророзподільник забезпечує перехід руху олії між різними гідравлічними лініями, керування напрямком руху, а також регулювання тиску й виконання інших функцій у системі.

Гідророзподільник з електромагнітним керуванням складається з двох частин:

 • Механічна частина, що містить клапани, поршні, канали та інші елементи, які контролюють рух рідини. 
 • Електромагнітний пристрій, який включає соленоїди (електромагніти), які керують рухом механічних елементів гідророзподільника.

Коли сигнал подається до електромагнітного пристрою, він створює магнітне поле, яке впливає на механічну частину електро гідророзподільника. Це призводить до переміщення механічних елементів (клапани або поршні), що змінюють шлях руху робочої рідини в системі. Завдяки електромагнітному керуванню можливе точне й швидке перемикання клапанів або поршнів, що дає змогу ефективно керувати рухом олії.

Чому варто купити електро гідророзподільник?

Серед переваг електро гідророзподільника варто виділити:

 • швидке реагування;
 • точність керування;
 • широка сфера використання;
 • енергоефективність.

У нашому каталозі представлені довговічні та практичні моделі від провідних виробників Badestnost, Oleodinamica Mozioni, Ponar, Atos. Вони відрізняються пропускною здатністю, максимальним робочим тиском, типом корпуса, напругою живлення, діаметром умовного проходу, кількістю секцій і котушок та іншими технічними параметрами.

Як обрати найкращий електричний гідророзподільник?

Під час вибору найкращого електро гідророзподільника з електромагнітним керуванням варто врахувати пропускну здатність, робочий тиск, вагу та розміри конструкції, енергоефективність, а також сумісність із системою. Залежно від ваших потреб можна вибрати золотникові чи сідельні гідророзподільники. Щоб придбати потрібну техніку з гарантією якості, заповніть заявку онлайн чи зв'яжіться з нашим менеджером. Доставка електро гідророзподільників здійснюється по Києву та інших містах України.

Гідравлічні системи сучасного обладнання складаються з багатьох технічних компонентів та гідроапаратів, кожен з яких виконує певну роль в роботі всієї гідросистеми. Практично схема майже жодної з гідросистем не обходиться без гідророзподільника, який є важливою складовою в роботі всієї системи.

Принцип роботи гідророзподільників з електромагнітним керуванням

Конструкція гідророзподільника з електромагнітним керуванням складається з корпусу, всередині якого розташований золотник(або клапан), який має декілька робочих положень, що дозволяють з’єднувати різні лінії гідросистеми. Переміщення золотника відбувається за допомогою електромагніту, при підведенні на який електричного сигналу, створюється магнітне поле і штовхач переміщує золотник в робоче положення.

Електромагнітне керування в роботі гідророзподільників має важливу роль, так як є основним з типів керування, дозволяє забезпечити високу швидкість, частоту спрацювання, має перевагу при роботі в складі високотехнологічних автоматизованих гідросистем.

Найкращі виробники гідророзподільників з електромагнітним керуванням

Серед провідних виробників електрогідророзподільників виділяються такі відомі компанії як «Ponar», «Atos», «Bosch Rexroth», «Parker» та інші.

Електромагнітні гідророзподільники плитного монтажу всіх виробників мають стандартизоване взаємозамінне виконання в залежності від типорозміру(ДУ6, ДУ10, ДУ16, ДУ25, ДУ32) та співставні технічні характеристики. Секційні гідророзподільники з електромагнітним керуванням в залежності від виробника можуть відрізнятися габаритами, додатковими опціями, різьбовими портами, кількістю схем виконання.

Типи гідророзподільників з електромагнітним керуванням від “СКР-Гідравліка”

На сайті компанії “СКР-Гідравліка” представлений широкий асортимент електрогідророзподільників «Badestnost», «Ponar», «Oleodinamica Mozioni», «Atos» та інших виробників за найкращою ціною. Для плитного монтажу доступні гідророзподільники всіх розмірів та схем виконання від ДУ6 до ДУ32 з електромагнітами 12В, 24В, 110В, 220В, пропускною здатністю до 1100 л/хв (в залежності від ДУ) та робочим тиском до 350 бар. Для різьбового під`єднання є в наявності гідророзподільники 6-7 секцій з напругою 12В або 24В з пропускною здатністю до 80 л/хв. та робочим тиском до 250 бар.

При підборі електромагнітного гідророзподільника на нашому сайті доступний зручний фільтр підбору, наявні всі основні характеристики кожного електрогідророзподільника та створена можливість зручного оформлення при придбанні та замовленні онлайн з доставкою в Київ та інші міста України, отримання професійної консультації спеціалістів компанії «СКР-Гідравліка».

Як обрати найкращій гідророзподільник з електромагнітним керуванням?

Критеріями вибору електромагнітного гідророзподільника є визначення схеми гідророзподільника, максимального тиску і витрати робочої рідини, напруги керування електромагнітом, типу монтажу (плитного чи різьбового).

Схема гідророзподільника підбирається під необхідність відповідного напряму руху робочого органу в залежності від циклу роботи та вибору нейтральної позиції схеми, або для перенаправлення потоку робочої рідини для інших потреб гідросистеми. Вибір розміру (ДУ) гідророзподільника з електромагнітним керуванням залежить від параметру витрати робочої рідини (л/хв), максимальний тиск використання гідророзподільників з електрокеруванням до 350 бар. При потребі більшого тиску існують гідророзподільники спеціального виконання. Більшість гідророзподільників використовуються з напругою 24В (стаціонарні гідросистеми) та 12В (мобільна техніка), але існують виконання під 110В та 220В. При підборі типу монтажу необхідно розуміти компоновку електрогідророзподільників в гідросистемі. Секційні гідророзподільники дозволяють монтаж без додаткових плит, але гідророзподільники плитного монтажу мають набагато більше варіантів по робочим характеристикам та можливість компактного монтажу великої кількості гідроапаратів на одній плиті.

Вибір оптимального гідророзподільника з електромагнітним керуванням залежить від правильного поєднання різних характеристик, найголовнішою з яких є відповідність заздалегідь створеній схемі роботи гідросистеми та обладнання в складі якої працюють електрогідророзподільники.

Електромагнітні розподільники в Україні

Електричні гідророзподільники присутні в більшості гідросистем, при підборі аналога або конструюванні нової гідросистеми важливо вірно зіставити всі характеристики необхідного електрогідророзподільника. У цьому та інших питаннях допоможе компанія “СКР-Гідравліка”, де доступна вся необхідна інформація, каталоги гідроапаратури, є можливість зручного придбання недорого широкої номенклатури якісних нових гідророзподільників та при необхідності надана безкоштовна консультація досвідчених інженерів компанії.