Розрахувати гідропривід

Ручний насос односторонній PRB45M (45 см3)

Артикул: 05695
Придбати Ручний насос односторонній PRB45M (45 см3)
Придбати Ручний насос односторонній PRB45M (45 см3)
Придбати Ручний насос односторонній PRB45M (45 см3)
Основні характеристики:
  • Виробник : Badestnost
  • Робочий тиск, Бар : 160
  • Робочий об'єм, см3 : 45
В наявності
Опт і роздріб
Запобіжний клапан: Так Немає

Гідронасос ручний PRB45M виробництва Badestnost (Болгарія)

Ручний плунжерний насос складається з корпусу з поршнем, всасуючим і напірним клапаном, приводного важеля. Насоси виробляються окремою конструкцією, з додатковою можливістю вибору гідравлічного бака необхідного обсягу та форми. За продуктивністю, подача робочої рідини становить 45 см3 на один повний хід важеля.

Чим менше робочий об'єм ручного поршневого насоса, тим більше його максимальне створюваний тиск. В даному випадку максимальний тиск  складає 160 бар, проте на практиці досягти його складно, так як потрібно докласти велике зусилля до важеля. У реальності можна накачати тиск на 20-30% нижче від максимально заявленого.

За кількістю вихідних каналів ручний насос PRB45M відноситься до насосів однобічної дії. Це означає, що в одну сторону масло накачується за допомогою зусилля, прикладеного на рукоять, а у зворотний бік рух циліндра здійснюється під власною вагою, після відкручування крана на корпусі насоса.

Даний гидронасос поставляється в модифікації без запобіжного клапана. Однак є версія і з запобіжним клапаном, на якому Ви можете налаштувати необхідне Вам робочий тиск.

Приклад застосування поршневих ручних гідравлічних насосов - невеликі преса, підйомники, а також гідросистеми, де даний насос є аварійним дублюючим апаратом для завершення робочого циклу гідравлічної системи в разі раптового відключення електроживлення приводу основного насоса, або при можливій поломці одного з апаратів.

Купити болгарський гідравлічний ручний насос односторонньої дії на 160 бар в Україні, Ви можете в компанії «СКР-Гідравліка»

Основні характеристики
  • Виробник Badestnost
  • Робочий тиск, Бар 160
  • Робочий об'єм, см3 45
Відгуків поки що немає
Залиште Ваш відгук