Розрахувати гідропривід
Ручний гідравлічний прес своїми руками
Ручний гідравлічний прес своїми руками

В умовах сучасного виробництва, підприємець досить часто стикається з проблемою, специфічного обладнання необхідного виключно для його підприємства. Одним з найпоширеніших необхідних пристосувань на дрібносерійному, одиничному і ремонтному виробництві є гідравлічний прес.

Наша компанія пропонує послуги і консультації при проектуванні збірці і підборі необхідних гідравлічних вузлів і агрегатів необхідних конкретно для вашого випадку.

Необхідне обладнання для збірки ручного гідравлічного преса:

  • робочий елемент (гідроциліндр);
  • блок управління (кран скидування тиску (розподілювач));
  • насосна станція (насос ручний (з вбудованим краном скидання тиску)

Ручний гідронасос. З лівого боку умовне позначення нерегульованого гідравлічного насоса без вказівки типу. З права зазначений гідравлічний насос з ручним приводом.

Центрируем изображение


 

Бак для гідравлічної рідини

Гідравлічний циліндр одинарної дії без вказівки приводу повернення.

Гідравлічний циліндр подвійної дії.

Найчастіше в якості силового елемента вибирають гідроциліндри від сільгосптехніки. Наша компанія надає послуги з виготовлення спеціалізованих гідроциліндрів на замовлення, а так само консультації при виборі вже існуючих стандартних.

Манометры


Пропонуємо рішення:проста за своєю конструкцією - гідросхеми ручного гідравлічного преса своїми руками. Відрізняється своєю надійністю і невибагливістю в експлуатації.Ми готові надати вже готові рішення для підключення- гідравлічний ручний насос, бак, манометри, гідроциліндри, рукава та адаптера. 

Для консультації з привод ручного гідрвліческого преса своїми руками і підбору необхідних комплектуючих звертайтеся до технічних фахівців компанії "СКР-Гідравлік" за телефонами:
                                +380660669956 +380970669956