Розрахувати гідропривід

Найпопулярніша техніка та обладнання в Україні з використанням гідророзподільника

Найпопулярніша техніка та обладнання в Україні з використанням гідророзподільника

Техніка на якій використовується гідророзподільник

Гідророзподільник – це пристрій, який використовується для керування потоком рідини в гідравлічній системі. До основних функцій належить: зміна напрямку потоку рідини, забезпечення послідовного ввімкнення/вимкнення механізмів машини, розвантаження насосів чи моторів, розвантаження гідросистеми від надмірного тиску.  

 

Гідравлічні розподільники поділяють на такі типи:

За типом керування:

  • Ручні. Керування здійснюється за допомогою електромагнітів, які при подачі напруги здійснюють переміщення золотника.
  • Електромагнітні. Керування здійснюється за допомогою електромагнітів, які при подачі напруги здійснюють переміщення золотника.
  • Гідравлічні. Керування здійснюється за допомогою гідравлічного сигналу, який подається на золотник. 
  • Пневматичні. Керується з використанням стисненого повітря.

За кількістю секцій:

  • Від 1 і більше

За способом приєднання:

  • різьбові
  • фланцеві
  • стикові

Гідророзподільник на трактор. Гідророзподільник на екскаватор

Гідророзподільники відіграють ключову роль у забезпеченні ефективності та автоматизації виробництва.

Їх ефективність та можливість вибору керування (ручні / електромагнітні), дає змогу широко застосовувати в сільському господарстві, наприклад в тракторах, екскаваторах, навісному обладнанні, тощо. Також, вони використовуються й в обладнанні для внесення рідких добрив. 

Правильне регулювання потоку масла за допомогою гідророзподільників дозволяє економити паливо та інші ресурси, що використовуються для приведення в рух різних механізмів. Завдяки ним досягається більша точність у виконанні різних завдань, таких як обробка поля або збирання врожаю.

 

Гідравлічний розподільник на маніпулятор

Гідророзподільники відіграють одну з найважливіших ролей у промисловості, адже майже жоден промисловий гідравлічний механізм не працює без функцій підйому/опускання, розвантаження чи зміни напрямку потоку рідини. 

Вони є компонентами автоматизованих системах змащення, які використовуються в багатьох галузях важкої промисловості. Їх застосовують, зокрема, задля збільшення терміну служби обладнання та економії часу на їх змащування.

За типами автоматизованих систем змащення, поділяють:

  • Системи централізованого змащування
  • Системи циркуляційного змащування

Серед основних машин та обладнання, що використовуються в важкій промисловості з автоматизованими системами змащення: екскаватори, навантажувачі, станки.

Через можливість гідророзподільника мати не тільки ручне, а й електромагнітне, гідравлічне та пневматичне керування, їх застосовують у верстатах з чисельним керуванням, зчитуючи командні інструкції спеціалізованої мови програмування  - керують приводами.

 

Гідророзподільник на навантажувач, автогрейдер та  бульдозер

Сучасна будівельна техніка, як правило, також обладнана автоматизованими системами змащення. Серед такої техніки є: екскаватори, навантажувачі, автогрейдери, бульдозери, кранові підйомники, бетононасоси та бетономішалки. І саме гідророзподільники відіграють ключову роль в гідравлічних системах, що використовуються в будівельній сфері. Вони дозволяють контролювати “рухи” агрегатів, забезпечуючи швидке та ефективне виконання завдань, що призводить до підвищення продуктивності роботи.

 

Гідравлічний розподільник для автобуса

Гідророзподільники є ключовими компонентами гідравлічних систем, що використовуються в багатьох сучасних транспортних засобах. Окрім будівельної техніки, вони використовуються також у вантажних автомобілях та автобусах з автоматизованими системами керування. Що дає можливість зручно керувати транспортом та вирішувати головні задачі завдяки перемикання одної або кількох кнопок чи ричагів на розподільнику, підвищити комфорт, ефективність та безпеку експлуатації транспортних засобів, зменшуючи зусилля оператора та забезпечуючи більш точне керування.

 

Переваги використання гідравлічних розподільників масла

Гідророзподільники масла – це невід'ємні компоненти гідравлічних систем, які відповідають за керування потоком рідини, а саме гідравлічного масла. Їх використання приносить ряд суттєвих переваг, таких як:

  • Збільшення терміну служби обладнання.
  • Збільшення ефективності роботи: гідравлічні розподільники дозволяють регулювати розподіл масла точно та ефективно між різними гідравлічними приводами або механізмами.
  • Зменшення зносу: завдяки точному регулюванню можна уникнути перевантажень і забезпечити оптимальний рівень тиску робочої рідини в системі, що допомагає зменшити знос обладнання.
  • Підвищення продуктивності: Швидке реагування гідравлічних систем, досягнуте за допомогою розподільників, дозволяє збільшити продуктивність обладнання та машин, зменшуючи час простою.
  • Мінімізація витрат на обслуговування та ремонт.

 

Застосування гідророзподільників

Гідророзподільники змащувальних рідин (ГРЗР) є невід'ємними компонентами гідравлічних систем, які використовуються в широкому спектрі галузей промисловості та сільського господарства. Їх функція полягає в управлінні потоком рідини. А впровадження та вдосконалення гідророзподільників рідин в Україні дозволить значно підвищити ефективність роботи промислових та сільськогосподарських підприємств.